Wybieramy najlepsze miejsce na eventy w Warszawie.

Niezależnie od tego, jaki event w Warszawie planujesz – spotkanie biznesowe, targi branżowe czy po prostu uroczystość rodzinną w gronie kilkunastu/kilkudziesięciu osób – do kwestii, o które musisz zadbać, należy wybór odpowiedniego lokalu.

Czy istnieje najlepsze miejsce na eventy w Warszawie? Nie da się wytypować niekwestionowanego zwycięzcy, ponieważ każdy z nas ma inne oczekiwania, potrzeby i możliwości. Mimo to można znaleźć takie miejsca, które powinny spodobać się niemal każdemu – należy do nich np. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre. Dlaczego jest to dobry wybór?

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, czyli idealne miejsce na każdą okazję?

Liczne zalety tego miejsca sprawiają, że DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to lokal, który powinniśmy wziąć pod uwagę niezależnie od tego, jakiego rodzaju wydarzenie planujemy.

Taki stan rzeczy wynika z prostego faktu – ośrodek składa się m.in. z takich części jak:

Sala Balowa – jest to idealne miejsce na wesele czy dużą uroczystość rodzinną, ale także większe spotkania firmowe organizowane np. w celu podsumowania udanego roku w działalności przedsiębiorstwa,

Restauracja Garden – lokal, którego niewątpliwą atrakcję stanowi ogród oraz taras. Restauracja ta jest obszerna i może pomieścić nawet 450 gości,

Przestrzeń klubowa Zazen – idealne miejsce, jeśli poszukujesz dobrej zabawy.

Jeśli dodamy do tego fakt, że DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre oferuje swoim gościom ponad siedemset miejsc noclegowych, okazuje się, że jest to miejsce uniwersalne.

Można tu zorganizować niemal dowolny event, od kameralnego spotkania rodzinnego/biznesowego aż po targi i konferencje branżowe.

Nie tylko klimat – wyposażenie również jest ważne

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to miejsce, które cechuje profesjonalizm. Jeśli klient biznesowy zdecyduje się na przeprowadzenie spotkania firmowego, zyska on narzędzia, które pozwolą mu sprawnie zorganizować spotkanie. Rzutnik, wygodne krzesła, połączenie internetowe czy nagłośnienie to tylko niektóre z nich.

Nie inaczej jest, jeśli chodzi o menu. Goście restauracji mogą liczyć na różnorodne dania, w tym m.in.

potrawy tradycyjne – śledź z korzennej marynaty, rosół, zupa grzybowa, żurek czy kotlet schabowy,

kuchnię z całego świata – Spaghetti Carbonara, Chicche, makaron orientalny czy Czarne tagliollini z krewetkami,

oraz desery, napoje, kawy itp.

Zalety te sprawiają, że warto rozważyć ofertę ośrodka, jeśli chcemy znaleźć miejsce na eventy w Warszawie.

Wisienka na torcie

Last but not least, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to miejsce, w którym można liczyć na takie rozrywki jak na przykład SPA. Dzięki temu jest ośrodek ten zapewnia nie tylko przestrzeń do odbywania oficjalnych rozmów czy szampańskiej zabawy, ale także możliwość relaksującego wypoczynku.

Author: biurogetek.com.pl