Kadry i płace Olsztyn – praca. Dział HR w praktyce

Dział kadr i płac, inaczej zwany też działem HR (z angielskiego Human Resources, czyli zasoby ludzkie) to kluczowi pracownicy w każdej firmie. Co prawda nie spotykają się oni z klientami, nie prowadzą sprzedaży, nie biorą udziału w procesie produkcji itd., ale to od nich zależy płynność i sprawność funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. “Kadry” dbają o wewnętrzne środowisko pracy, o osoby zatrudnione – ich prawa i obowiązki, filmują formalności i zgodności. Są to pracownicy zarządzający zasobami ludzkimi danej firmy.

Kadry i płace Olsztyn

Kadry i płace to także coraz popularniejszy kierunek studiów podyplomowych, kierowany głównie dla przyszłych jak i obecnych specjalistów ds. HR. Kierunek wykładany jest na wielu uczelniach, zwykle w trybie zaocznym. Trwa dwa semestry.

Dla kogo praca kadry Olsztyn?

Kadry Olsztyn to praca dla Ciebie, jeśli dysponujesz wiedza i umiejętnościami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy – w tym obowiązkami pracodawcy i pracownika oraz problematyki podatkowej w stosunku pracy oraz przy umowach cywilnoprawnych i potrafisz wykorzystać je w praktyce.

Author: biurogetek.com.pl